طراحی سایت

طراحی سایت

من گفتم: " طراحی سایت از اول ماه."

چیز دیگه ای باقی مونده؟ ا طراحی سایت و پرسید

من گفتم: " بسیار کم." طراحی سایت 

پدر ثروتمند گفت: " این دلیل اصلی مبار طراحی سایت زه او است و عادات بدی دارد. پدر شما اول به همه پول می‌دهد. او آخرین پول خود را پرداخت می‌کند، اما تنها در صورتی که چیزی از آن باقی بماند. "

من گفتم: " که معمولاً این کار را نمی‌کند، اما او باید صو طراحی سایت رتحساب خود را بپردازد، اینطور نیست؟ تو می‌گی اون نباید bills رو پرداخت کنه؟ "

پدر ثروتمند گفت: " البته که نه، من rmly به پرداخت قبض‌ها در زمان فک طراحی سایت ر می‌کنم. من فقط به خودم پول می‌دهم. پیش از آنکه به دولت پول بدهم. "

اما اگر پول کافی ندارید چه اتفاقی می‌افتد؟ من پرسیدم. طراحی سایت 

پس شما چه کار می‌کنید؟ " طراحی سایت 

پدر ثروتمند گفت: " من هنوز به خودم پول م طراحی سایت ی‌دهم. حتی اگر پول کوتاهی داشته باشم. ستون دارایی من بسیار مهم‌تر از دولت است. "

من گفتم: "اما آیا آن‌ها به دنبال شما نمی‌آیند؟ " طراحی سایت 

پدر ثروتمند گفت: " بله، اگر پول ندهید، من نمی‌گویم که پول بده طراحی سایت م.

من فقط گفتم که اول پول خواهم داد، حتی اگر پول کوتاهی داشته باشم، "اما" م طراحی سایت ن پاسخ دادم: "چطور این کار را می‌کنی؟ "

" اینگونه نیست. سوال این است: "چرا؟ " پدر ثروتمند گفت." طراحی سایت 

خیلی خب، چرا؟ " " " طراحی سایت 

پدر ثروتمند گفت: " "انگیزه، چه کسی طراحی سایت فکر می‌کنید اگر من به آن‌ها پول ندهم، یا طلبکاران من، به چه کسی شکایت خواهد کرد؟ "

من پاسخ دادم: " creditors شما nitely را بلندتر از ش طراحی سایت ما تعریف خواهند کرد." من در پاسخ به این سوال واضح گفتم: " اگر خودتان پول ندهید، چیزی نخواهید گفت. "

" پس پس از پرداخت خودم، فشار برای پرداخت مالیات و سایر طلبکاران آن قدر عالی است که به من این امکان را می‌دهد که به دنبال شکل‌های دیگری از درآمد باشم. فشار برای پرداخت به انگیزه من تبدیل می‌شود. من کار بیشتری انجام دادم، شرکت‌های دیگری را شروع کردم، در بازار سهام تجارت کردم، هر چیزی فقط برای اینکه مطمئن شوم این افراد شروع به فریاد زدن به من نمی‌کنند. این فشار باعث شد که من سخت‌تر کار کنم، مرا مجبور به فکر کردن کنم، و در کل، وقتی به پول می‌رسد، مرا تیزتر و فعال می‌کند. اگر دیشب به خودم پول داده بودم، هیچ فشاری حس نمی‌کردم، اما شکست خوردم. "

او گفت: "پس این ترس دولت یا افرادی است که به آن پول بدهکار هستید؟ "

پدر ثروتمند گفت: " درست است، شما می‌بینید که جمع کنندگان لایحه دولتی قلدر بزرگی هستند. بنابراین جمع آورندگان این لایحه به طور کلی مورد توجه قرار می‌گیرند. اغلب مردم این افراد قلدر را تسلیم می‌کنند. به آن‌ها پرداخت کنید و هرگز خود را پرداخت نکنید. تو داستان of ۹۸ پوندی را می‌دانی که به صورت او لگد می‌زند؟ "

من سر تکان دادم و گفتم: " من این تبلیغ برای وزنه‌برداری و بدن‌سازی را همیشه در کتاب‌های کمدی می‌بینم. "

، اگه اول به خودم پول بدم

من از نظر مالی قوی‌تر، روانی و روانی هستم

" خب، اغلب مردم اجازه می‌دهند که افراد قلدر با لگد به صورتشان لگد بزنند. تصمیم گرفتم از ترس of استفاده کنم تا قوی‌تر شوم. دیگران ضعیف‌تر می‌شوند. وادار کردن خودم به فکر کردن در مورد نحوه ایجاد

پول اضافی مانند رفتن به سالن ورزش و ورزش کردن با وزن‌ها است. هر چه بیشتر به زور ماهیچه‌های ذهنی خودم کار کنم، قوی‌تر می‌شوم. اکنون من از آن افراد قلدر نمی‌ترسم. "

من آنچه را که پدر ثروتمند می‌گفت دوست داشتم. پس اگر اول به خودم پول بدهم، I قوی‌تر، ذهنی و fi می‌شوم. "

" و اگر به خودم پول بدهم، یا اصلاً این کار را نکنم، ضعیف‌تر می‌شوم. بنابراین افرادی مانند روسا، مدیران، جمع کنندگان مالیات، جمع کنندگان صورت‌حساب، و مالکان من را در سراسر زندگی ام تحت فشار قرار می‌دهند - فقط به این خاطر که عادات مالی خوبی ندارم. "

غلبه بر تکبر

" چیزی که من می‌دانم به من پول می‌دهد. چیزی که نمی‌دانم باعث از دست دادن پول من می‌شود. هر بار که من گستاخ بودم، پول از دست داده‌ام. به خاطر اینکه وقتی مغرور هستم، واقعاً معتقدم که چیزی که نمی‌دانم مهم نیست، " پدر ثروتمند اغلب به من می‌گفت.

من متوجه‌شده‌ام که بسیاری از مردم از تکبر برای پنهان کردن جهل خود استفاده می‌کنند. اغلب زمانی اتفاق می‌افتد که من در حال بحث درباره اظهارات مالی حسابداران یا حتی سرمایه گذاران دیگر هستم.

آن‌ها سعی می‌کنند از طریق بحث و جدل راه خود را پر کنند. برای من واضح است که آن‌ها نمی‌دانند در مورد چه چیزی صحبت می‌کنند. او دروغ نمی‌گوید، اما آن‌ها حقیقت را نمی‌گویند.

بسیار پیش از این افراد زیادی در جهان پول، nances و سرمایه‌گذاری وجود دارند که هیچ ایده‌ای ندارند که آن‌ها چه چیزی در مورد آن صحبت می‌کنند. اغلب افرادی که در صنعت پول جمع می‌شوند مانند فروشندگان دست‌دوم فروش از زمین فروش خارج می‌شوند. زمانی که می‌دانید از یک موضوع بی‌اطلاع هستید، خودتان را با پیدا کردن یک متخصص در زمینه و یا یک کتاب درباره موضوع شروع کنید.

فصل هشتم

آغاز به کار

پیش از آن که همه جا طلا باشد. طراحی سایت 

اکثر مردم برای دیدن آن آموزش ندیده اند. طراحی سایت 

ای کاش می‌توانستم بگویم ثروت برای من آسان است، ا طراحی سایت ما این طور نبود.

بنابراین در پاسخ به این سوال " چطور شروع کنم؟ او گفت: " من از فرآیند طراحی سایت تفکر که به طور روزانه از آن عبور می‌کنم را قطع می‌کنم. پیدا کردن معاملات بزرگ واقعاً آسان است. بهت قول می دم. درست مثل سوارکاری یک دوچرخه. بعد از کمی تلو خوردن، یک تکه کیک است. اما وقتی پول به دست می‌آید، تصمیم می‌گیرد از لرزان و لرزان عبور کند. این مساله شخصی است. طراحی سایت 

پرداختن به "معاملات یک میلیون‌دلاری" به ما نیاز دارد که نبوغ مالی خود را اعلام کنیم. من معتقدم که طراحی سایت هر یک از ما یک نابغه مالی در درون خود داریم. مشکل اینجاست که نبوغ مالی ما در خواب است و انتظار می‌رود که به آن فرا خوانده شود. دروغ است، زیرا فرهنگ ما به ما آموخته‌است که عشق به پول ریشه تمام بدی‌ها است. آن ما را تشویق کرده‌است که یک حرفه را یاد بگیریم تا بتوانیم برای پول کار کنیم، اما موفق به آموزش نحوه کار پول برای ما نشد. این به ما آموخته‌است که نگران آینده مالی خود نباشیم، زیرا شرکت ما یا دولت زمانی که روزه‌ای کاری ما تمام می‌شود مراقب ما خواهد بود. با این حال، این کودکان ما هستند که در همان سیستم آموزشی تحصیل می‌کنند که به این فقدان آموزش مالی پرداخت خواهند داد. این پیام هنوز سخت کار می‌کند، پول بدست می‌آورد، و آن را خرج می‌کند، و وقتی کوتاه است، ما همیشه می‌توانیم بیشتر قرض بگیریم.

متاسفانه، ۹۰ درصد از جهان غرب در اصل به این دلیل که کار پیدا کردن یک شغل و کار برای پول آسان‌تر است، تصویب کرده‌است. اگر شما یکی از توده‌های مردم نیستید، من ۱۰ قدم بعدی را برای بیدار کردن نبوغ مالی خود دنبال می‌کنم. من به سادگی از پله‌ها پایین می‌روم و به دنبال آن‌ها می‌روم. اگر می‌خواهید برخی از آن‌ها را دنبال کنید، عالی است. اگر این کار را نکنید، خودتان تصمیم بگیرید. fi مالی شما به اندازه کافی باهوش است که لیست خود را توسعه دهد.

در حالی که در پرو یک معدنچی طلا از ۴۵ سال پرسیدم که چطور به یافتن یک معدن طلا علاقه داشت. او پاسخ داد: " از این گذشته، همه جا طلا است. اغلب مردم برای دیدن آن آموزش ندیده اند. "

و من می‌گویم که این درست است. در املاک و مستغلات، من می‌توانم بیرون بروم و یک روز با چهار یا پنج معامله بالقوه بزرگ سر و کار داشته باشم، در حالی که اشخاص متوسط حتی در یک محله هم نگاه می‌کنند. دلیل آن این است که آن‌ها زمان را برای توسعه نبوغ مالی خود نکرده‌اند.

من ۱۰ قدم بعدی را به عنوان یک فرآیند برای توسعه قدرت داده‌شده خداوند به شما واگذار می‌کنم که در آن تنها شما کنترل خود را در دست دارید.

۱. یک دلیل بزرگ‌تر از واقعیت پیدا کنید: قدرت روح

اگر از بیشتر افراد بپرسید که آیا آن‌ها دوست دارند ثروتمند یا آزاد باشند، خواهند گفت بله. اما بعد واقعیت وارد می‌شود. این جاده برای صعود بسیار طولانی به نظر می‌رسد. راحت‌تر است که برای پول کار کنید و مازاد آن را به کارگزار خود تحویل دهید.

من زمانی یک زن جوان را ملاقات کردم که آرزو داشت برای تیم المپیک آمریکا شنا کند. واقعیت این بود که او باید هر روز صبح ساعت چهار صبح از خواب بیدار شود تا قبل از رفتن به مدرسه سه ساعت شنا کند. شنبه‌شب هم با دوستانش مهمانی نداشت. او مجبور بود که درس بخواند و نمرات خود را مثل بقیه مرتب نگه دارد. طراحی سایت 

هنگامی که از او پرسیدم که چه چیزی م طراحی سایت وجب جاه‌طلبی super و sacrifi شد، او به سادگی گفت: " این کار را برای خودم و افرادی که دوستشان دارم انجام می‌دهم. این عشق است که مرا از موانع عبور می‌دهد و آن‌ها را تحت فشار قرار می‌دهد. "

یک دلیل و یا یک هدف ترکیبی از "خواسته‌ها" و "خواستن طراحی سایت " است. وقتی مردم از من می‌پرسند که دلیل من برای ثروتمند بودن چیست، به آن‌ها می‌گویم که این ترکیبی از "خواسته‌های عاطفی عمیق" است.

او گفت: " من نمی‌خواهم. " طراحی سایت 

من چند تا از آن‌ها را در فهرست خود قرار می‌ طراحی سایت دهم: ابتدا، "نمی‌خواهم، " زیرا آن‌ها "خواسته‌ها" را ایجاد می‌کنند، من نمی‌خواهم تمام عمرم کار کنم. من نمی‌خواهم چیزی که پدر و مادرم آرزوی آن را داشتند، که امنیت شغلی و خانه‌ای در حومه شهر بود. دوست ندارم کارمند باشم. من از آن متنفر بودم که پدرم همیشه بازی‌های فوتبال من را از د طراحی سایت ست می‌داد، زیرا مشغول کار بر روی حرفه خود بود. وقتی پدرم در تمام عمرش سخت کار می‌کرد از آن متنفر بودم و دولت بیشتر آنچه را که برای مرگ او کار می‌کرد را به دست آورد. حتی نمی‌توانست از آنچه در هنگام مرگ سخت کار می‌کرد بگذرد. این کار را نکن. این کار را دشوار انجام دهید و آن را طراحی سایت به کودکان خود منتقل کنید.

من می‌خواهم آزاد باشم تا دنیا را سفر کنم و در سبک زندگی ام که دوست دارم زندگی کن طراحی سایت م. من می‌خواهم وقتی این کار را می‌کنم، جوان باشم. من فقط می‌خواهم آزاد باشم. می‌خواهم کنترل زمان و زندگی‌ام را در دست بگیرم. من پول می‌خواهم که برای من کار کند.

این دلایل احساسی عمیق من هستند. اسم شما چیست؟ اگر به اندازه کافی قوی نباشند، واقعیت راه پیش رو می‌تواند بزرگ‌تر از دلایل شما باشد. من پول خود را از دست داده‌ام و بارها به عقب برگشتم، اما این دلایل احساسی عمیق بود که مرا نگه داشت و به سمت جلو پیش می‌رفت. من می‌خواستم تا سن ۴۰ سالگی آزاد باشم، اما تا سال ۴۷ ساله بودم و تجربیات زیادی در طول راه داشتم.

همونطور که گفتم، ای کاش میتونستم بگم آسون بود این طور نیست. اما خیلی هم سخت نبود. من این را یاد گرفتم، بدون دلیل قوی یا هدفی، هر چیزی در زندگی سخت است.

اگر عقل قوی نداشته باشید، در این مورد مطالعه دیگری وجود ندارد. این کار هم مثل کار زیادی خواهد بود.

۲. تصمیم‌گیری روزانه: قدرت انتخاب طراحی سایت 

انتخاب دلیل اصلی زندگی مردم در یک کشور آزاد اس طراحی سایت ت. ما می‌خواهیم قدرت انتخاب را انتخاب کنیم.

از لحاظ مالی، با هر دلاری که در دست داریم، ما قدرت انتخاب آینده م طراحی سایت ان را داریم: ثروتمند، فقیر، یا متوسط باشیم. عادات مصرفی ما نشان می‌دهد که ما چه کسی هستیم. افراد فقیر به سادگی عادت بد خرج کردن دارند. من به عنوان یک پسر فکر می‌کردم که به طور مداوم بازی کردن را دوست دارم. هیچ‌کس به من نگفت که Monopoly فقط برای بچه‌ها است، بنابراین من طراحی سایت بازی را به عنوان یک بزرگ‌سال نگه داشتم. من همچنین یک پدر ثروتمند داشتم که فرق بین یک دارایی و یک مسئولیت را به من نشان داد. بنابراین خیلی وقت پیش، به عنوان یک پسر کوچک، من انتخاب شدم که ثروتمند باشم، و می‌دانستم که تمام کاری که باید انجام دهم، گرفتن دارایی‌ها، دارای طراحی سایت ی‌های واقعی بود. بهترین دوستم، مایک، یک ستون دارایی به او داده بود، اما او هنوز مجبور بود یاد بگیرد که آن را نگه دارد. بسیاری از خانواده‌های ثروتمند دارایی خود را در نسل بعدی از دست می‌دهند، به این دلیل که کسی آموزش ندیده است که مباشر خوبی برای دارایی‌های خود باشد. طراحی سایت 

اکثر مردم ترجیح می‌دهند ثروتمند نباشند. برای ۹۰ درصد از مردم، ثروتمند بودن خیلی زیاد است. بنابراین آن‌ها گفته‌های خ طراحی سایت ود را اختراع می‌کنند: " من علاقه‌ای به پول ندارم. " من هنوز جوانم، " وقتی کمی پول در می‌آورم، در مورد آینده خودم فکر می‌کنم. " نفر دوم در حال یادگیری است. نداشتن پول نباید بهانه‌ای برای یادگیری باشد. اما این انتخابی است که ما هر روز انجام می‌دهیم: انتخاب همان کاری که ما با زمان، پول و آنچه

/ 0 نظر / 7 بازدید