طراحی سیستم های تحت وب

طراحی سیستم های تحت وب

 

فصل ۲: فتوشاپ و خ طراحی سیستم های تحت وب دمات Adobe

 طراحی سیستم های تحت وب 

فتوشاپ و Ad طراحی سیستم های تحت وب obe Stock

 طراحی سیستم های تحت وب 

شرکت‌های Adobe Stock، طراحان و طراحی سیستم های تحت وب کسب و کارها را با دسترسی به میلیون‌ها نفر از کیفیت بالا، اصلاح، تصاویر، تصاویر، تصاویر، و گرافیک برداری برای همه پروژه‌های خلاقانه خود فراهم می‌کند. شما می‌توانید Adobe Stock را به عنوان یک دارایی واحد بخرید و یا می‌توانید اشتراک چند دارایی را بخرید. تعداد بسته‌های اشتراک موجود است.

طراحی سیستم های تحت وب

استفاده از قالب‌ها از Adobe Sto طراحی سیستم های تحت وب ck

قالب‌های Adobe Stock از راست داخل کادر محاوره‌ای جدید در فتوشاپ در دسترس ه طراحی سیستم های تحت وب ستند. در هنگام ایجاد یک سند، به جای شروع با یک بوم سفید، می‌توانید از طیف گسترده‌ای از این قالب‌ها که شامل تصاویر، تصاویر، و گرافیک هستند، انتخاب کنید.

زمانی که مجوز می‌گیرید و یک الگو را باز می‌کنید، می‌توانید با آن کار کنید همان طور که با هر سند فتوشاپ دیگری کار طراحی سیستم های تحت وب خواهید کرد.

برای کسب جزئیات، مدارک ایجاد کنید.

 

 

 

نوار ابزار.

 

 

 

سفارشی کردن نوار ابزار تان

 

 

 

فصل ۳: فتوشاپ طراحی سیستم های تحت وب و برنامه‌های تلفن همراه

 طراحی سیستم های تحت وب 

تنظیم خانواده فتوشا طراحی سیستم های تحت وب پ از برنامه‌های تلفن همراه

Adobe Photoshop Fix طراحی سیستم های تحت وب 

 طراحی سیستم های تحت وب 

 

استفاده از Adobe Photoshop Fix برای ترکیب قدرت نرم‌افزار رومیزی Adobe Photoshop با راحتی موبایل برای یک تجربه خلاقانه و آسان برای استفاده از retouching در آیفون یا آی پد شما استفاده کنید. شما را التیام، نرم، liquify، روشن‌تر کنید، و ویرایش و تنظیمات دیگر را به عکس‌های خود اضافه کنید تا نگاه دقیق‌تری که می‌خواهید را به دست آورید. چه چیزی بیشتر است، جریان کار در حال متصل کردن Adobe Creative در حل و فصل کردن فرصت‌های خلاق نامحدود است.

بارگیری: آی تیونز

Adobe Photoshop سوالات متداول را اصلاح کرد

شروع با اصلاح فتوشاپ

Adobe Photoshop استفاده کرد

 

 

از Adobe Photoshop استفاده کنید تا قدرت نرم‌افزار Adobe Photoshop را با راحتی موبایل برای یک تجربه ویرایش عکس خلاقانه و آسان در آیفون، آی پد یا تلفن آندروید ترکیب کنید. توانایی بریدن تصاویر، میکس کردن آن‌ها، و ویرایش تصاویر non به این معنی است که عکس اصلی شما دست‌نخورده باقی می‌ماند. به علاوه، جریان‌های کاری مرتبط با ابر در مخلوط کردن فرصت‌های خلاق طراحی سیستم های تحت وب نامحدود استفاده می‌شوند.

بارگیری: آی تیونز، گوگل پلی طراحی سیستم های تحت وب 

Adobe Photoshop FAQ FAQ استفاده کرد طراحی سیستم های تحت وب 

شروع به میکس کردن با فتوشاپ کنید طراحی سیستم های تحت وب 

Adobe پیش‌نمایش CC

 

 

Adobe پیش‌نمایش CC یک برنامه کاربردی iOS برای فتوشاپ است که به شما اجازه می‌دهد تا طراحی‌های پیش‌نمایش را در زمان واقعی که آن‌ها را در فتوشاپ ویرایش می‌کنید، به شما بدهد. با استفاده از CC پیش‌نمایش، می‌توانید مطمئن شوید که طراحی‌های واقعی دقیقاً بر روی ابزارهای واقعی ظاهر می‌شوند که شما می‌خواهید آن‌ها ظاهر شوند. CC پیش‌نمایش فرآیند طراحی را سرعت می‌بخشد و زمان مورد نیاز برای آزمایش روی اندازه‌های مختلف صفحه را کاهش می‌دهد. اگر طراحی سیستم های تحت وب یک سند با artboards دارید، تلاش‌های پیش‌نمایش دستگاه برای نشان دادن the صحیح با طراحی سیستم های تحت وب تطبیق اندازه و موقعیت of با اندازه دستگاه متصل به شما نشان می‌دهد.

ب طراحی سیستم های تحت وب ارگیری: آی تیونز

Adobe پیش‌نمایش CC درباره فتوشاپ به پیش‌نمایش دستگاه کمک می‌کند

Adobe لایت روم برای موبایل

 

 

تصاویر زیبا را باخود به همراه Adobe Lightroom بیاورید. قدرت روم با استفاده از تکنولوژی Adobe Photoshop، لایت روم برای موبایل به شما این امکان را می‌دهد که تصاویر با کیفیت حرفه‌ای را از گوشی هوشمند یا تبلت خود به اشتراک بگذارید. و زمانی که برای عکاسی بیشتر آماده هستید، آزمون ما از برنامه عکاسی از Cloud خلاق به شما این امکان را می‌دهد که عکاسی، ویرایش، ویرایش، و اشتراک عکاسی خود را در سراسر دستگاه‌های همراه، رومیزی و وب به اشتراک بگذارید. این تمام عکس‌های شما است - همه در یک مکان.

بارگیری: آی تیونز، گوگل پلی

Adobe لایت روم برای پرسش‌های تلفن همراه

با لایت روم شروع به کار کردن برای موبایل کنید

برنامه Adobe Photoshop

 

فتوشاپ و برنامه‌های تلفن همراه

 

 

 

 

۱. Adobe Photoshop ترسیم، نقاشی گویای، و جامعه خلاق شما را در یک مکان روی آیفون یا آی پد شما قرار می‌دهد. ایده‌ها را به طرح‌ها تبدیل کنید و آن‌ها را در Behance برای بازخورد فوری به اشتراک بگذارید. طرح این است که به شما آزادی پیدا کردن، کشف ایده‌ها، و دریافت بازخورد از هم سن و سالان مورد اعتماد را می‌دهد - هر جا که هستید.

بارگیری: آی تیونز

Adobe Photoshop کلیات تکنیکی

با فتوشاپ شروع به کار کنید.

همچنین نگاه کنید:

فتوشاپ و طراحی URLs های بارگیری برای همه برنامه‌های کاربردی Adobe mobile

 

 

بخش ۴: فضای کار طراحی سیستم های تحت وب ی

 طراحی سیستم های تحت وب 

اصول فضای کاری طراحی سیستم های تحت وب 

توجه: اگر شما شگفت‌زده هستید که آیا فتوشاپ یا لایت روم یک کاربرد مناسب برای طراحی سیستم های تحت وب نیازمندی‌های شما است، این مقاله به شما کمک می‌کند که تصمیم بگیرید: انتخاب برنامه مناسب عکس.

شما در حال ایجاد و دستکاری اسناد و فایل‌های خود با استفاده از عناصر مختلف مانند صفحات، میله‌ها و پنجره‌ها هس طراحی سیستم های تحت وب تید. هر گونه آرایش این عناصر یک فضای کاری نامیده می‌شود. (فضاهای کاری برنامه‌های کاربردی خلاق مختلف ظاهر مشابهی را به اشتراک می‌گذارند به طوری که شما بتوانید با استفاده از چندین فضای کاری از پیش تنظیم‌شده و یا با ایجاد یکی از آن‌ها با فتوشاپ سازگار شوید.

طراحی سیستم های تحت وب

آغاز فضای کاری طراحی سیستم های تحت وب 

فضای کاری آغاز در فتوشاپ به شما دسترسی سریع به فایل‌های جدید، کتابخانه‌ها و پیش تنظیمات شما می‌دهد. بسته به وضعیت اشتراک شما، فضای کاری استارت نیز می‌تواند محتوای مناسب برای نیازمندی‌های شما را نمایش دهد. شما همچنین می‌توانید برای پروژه خود به طور مستقیم از داخل فضای کاری شروع کنید.

فتوشاپ شروع کار را در زمان پرتاب و یا هر زمان که هیچ سند باز نیست، نمایش می‌دهد.

توجه: در صورت نیاز، تعداد پرونده‌های اخیر نمایش داده شود. ترجیحات انتخاب پرونده را انتخاب کرده و سپس مقدار موردنظر (۰ - ۱۰۰) را در فهرست نهایی فایل حاوی … مشخص کنید.

فضای کاری آغاز

 

ترک این فضای کاری به سادگی کلید Esc را فشار دهید.

 

 

کار با فضای کاری آغاز

ضامن بین نمای کاشی و فهرست روی آیکون کاشی کاری () یا آیکون فهرست () کلیک کنید.

یک دارایی سهام را پیدا کنید که کلید واژه کلیدی در حوزه بازار جستجو را وارد کنید. فتوشاپ نتایج جستجو را از Adobe Stock در یک پنجره جستجوگر جدید نشان می‌دهد.

دسترسی به دارایی‌های شما یک پرونده باز یا یک کتابخانه را باز کنید. به هر حال، یک سند جدید با استفاده از یک سند از پیش تنظیم‌شده ایجاد کنید.

 

از کار انداختن فضای کاری آغاز

 • انتخاب ترجیحات> به طور کلی.
 • انتخاب نکردن نمایش فضای کاری زمانی که هیچ نوشتار باز نیست.

 

یک نگاه اول به محیط کار فتوشاپ

الف: پانل Tools | B: پانل تاریخچه | C: تابلوی رنگی | D: پانل Layers | E: پانل Layers

تصویر تعاملی (|) روی قسمت‌های برجسته تصویر کلیک کرده تا اطلاعات بیشتری را در مورد آن‌ها مشاهده کند.

 

نمای فضای کاری

 • نوار کاربردی در بالای آن شامل فضای کاری switcher، منوها (ویندوز) و دیگر کنترل‌های کاربردی است. در مک برای محصولات خاص می‌توانید آن را با استفاده از منوی پنجره نشان دهید یا پنهان کنید.
 • پانل Tools شامل ابزارهایی برای ایجاد و ویرایش تصاویر، آثار هنری، عناصر صفحه، و غیره است. ابزارهای مرتبط دسته‌بندی می‌شوند.
 • پانل کنترل نوار گزینه‌ها گزینه‌ها طراحی سیستم های تحت وب ی موجود برای ابزار انتخاب‌شده فعلی را نشان می‌دهد.
 • پنجره سند فایلی را که روی آن کار می‌کنید نمایش می‌دهد. پنج طراحی سیستم های تحت وب ره‌های مستند را میتوان‌ tabbed و در برخی موارد، دسته‌بندی و پهلو گرفت.
 • این پانل‌ها به شما کمک می‌کنند تا کار خود را کنترل و اصلاح کنید. صفحات را میتوان‌ دسته‌بندی، طراحی سیستم های تحت وب انباشت، یا پهلو به پهلو قرار داد.
 • چارچوب برنامه تمام اجزای فضای کاری را در یک پنجره واحد و یکپارچه قرار می‌دهد که به شما اجازه می‌دهد تا با برنامه به عنوان طراحی سیستم های تحت وب یک واحد واحد برخورد کنید. زمانی که کادر برنامه و یا هر یک از عناصر آن را تغییر می‌دهید، تمام عناصر درون آن به یکدیگر واکنش می‌دهند، بنابراین هیچ یک از این عناصر با هم تداخل نمی‌کنند. وقتی برنامه‌های کاربردی را تغییر می‌دهید و یا زمانی که به طور تصادفی از برنامه استفاده می‌کنید، پانل‌ها ناپدید نمی‌شوند. اگر با دو یا چند درخواست بیشتر کار کنید، می‌توانید هر برنامه کاربردی را به پهلو روی صفحه و یا بر روی چند مانیتور قر طراحی سیستم های تحت وب ار دهید.

اگر از یک مک استفاده می‌کنید و رابط کاربری سنتی و آزاد را ترجیح می‌دهید، می‌توانید کادر برنامه را خاموش کنید. طراحی سیستم های تحت وب 

طراحی سیستم های تحت وب

قابلیت استفاده

فضای کاری فتوشاپ به راحتی استفاده می‌شود و شامل تعدادی از ویژگی‌های قابلیت استفاده است:

 • سطوح روشنایی متفاوت: انتخاب ترجیحات ترجیحات (ویندوز) یا ترجیحات> فتوشاپ (Mac OS) و یک نمونه تم رنگ در بخش واسط انتخاب کنید.

برای کاهش سریع روشنایی، دکمه Shift + ۱ را فشار دهید؛ برای افزایش روشنایی، فشار دکمه Shift + ۲ را فشار دهید. (در سیستم‌عامل Mac، لازم است که کلید فرست را فشار دهید).

 • صفحه نمایش تصویر: از ابزار مورد علاقه خود آگاه باشید. نمایش تصویر نشان‌دهنده ابعاد انتخاب، زوایای تبدیل و بیشتر است. برای تغییر مکان نمایش، یک گزینه از نمایش ارزش‌های تحول در ترجیحات واسط انتخاب کنید.
 • فضای صفحه نمایش: روی دکمه پایین نوار ابزار کلیک کنید تا بین حالت‌های نمایش استاندارد و تمام‌صفحه تعویض شود.

 

 

 • رنگ UX: می‌توانید رابطی را برای ورزش کردن یکی از موضوعات رنگ زیر سفارشی کنید: سیاه، خاکستری تیره، خاکستری متوسط و نور To این کار را انجام می‌دهند.
 • ویرایش ترجیحات> ترجیحات> را انتخاب کنید.
 • تم رنگ مورد نظر را انتخاب کنید.

گزینه‌های تم رنگ موجود

 

همه پانل‌ها را پنهان کرده و یا نشان دهید.

 • برای پنهان کردن و یا نشان دادن تمام پانل‌ها، از جمله پانل Tools و پانل کنترل، زبانه فشار.
 • برای پنهان کردن و یا نشان دادن همه پانل‌ها به جز پانل ابزار و پانل کنترل، دکمه Shift + Alt را فشار دهید.

شما می‌توانید به طور موقت پانل‌های مخفی را در صورت انتخاب خودکار قسمت‌های پنهان در ترجیحات واسط نمایش دهید. اشاره‌گر را به لبه پنجره برنامه (ویندوز) یا لبه صفحه نمایشگر (Mac OS) حرکت دهید و در هوا شناور باشید.

لخت شو.

 

نمایش گزینه‌های تابلو

 • روی منوی تابلو در گوشه سمت راست بالای تابلو کلیک کنید.

توجه: شما می‌توانید منوی تابلو را حتی وقتی که تابلو به حداقل برسد، باز کنید.

نکته: در فتوشاپ، شما می‌توانید اندازه فونت متن را در پانل و tooltips تغییر دهید. در ترجیحات واسط، یک اندازه از منوی اندازه قلم رابط کاربر انتخاب کنید.

 

تمیز کردن تابلو ابزار

شما می‌توانید ابزار را در پانل Tools در یک ستون، یا پهلو به پهلو در دو ستون نمایش دهید.

 • بر روی تیر دولایه در بالای پانل Tools کلیک کنید.

 

مدیریت پنجره‌ها و پانل‌ها

شما می‌توانید فضای کاری سفارشی را با حرکت و دستکاری کردن پنجره‌ها و صفحات نوشتار ایجاد کنید. همچنین می‌توانید فضاهای کاری و سوئیچ را در بین آن‌ها ذخیره کنید.

 

پنجره‌های سند دار، اسکله، یا در حال ش طراحی سیستم های تحت وب ناور کردن

هنگامی که بیش از یک فایل را باز می‌کنید، پنجره‌های نوشتار tabbed هستند. طراحی سیستم های تحت وب 

 • برای بازآرایی ردیف پنجره‌های نوشتار tabbed، زبانه پنجره را به مکان جدیدی در گروه بکشید. طراحی سیستم های تحت وب 
 • برای undock (شناور یا شناور) یک پنجره سند از یک گروه پنجره، زبانه پنجره را از گروه بیرون بکشید. طراحی سیستم های تحت وب 

توجه داشته باشید: شما همچنین می‌توانید پنجره شناور> را انتخاب کنید تا یک پنجره سند یا پنجره شناور را شناور کنید. طراحی سیستم های تحت وب 

 • برای بار کردن یک پنجره سند به یک گروه جداگانه از پنجره‌های سند، پنجره را به داخل گروه بکشید. طراحی سیستم های تحت وب 
 • برای ایجاد گروهی از اسناد روی هم انباشته یا کاشی کاری، پنجره را به یکی از مناطق رها در بالا، پایین و یا طرف پنجره دیگر بکشید. همچنین می‌توانید با استفاده از دکمه چیدمان روی نوار برنامه یک چیدمان برای گروه انتخاب کنید.
 • برای تعویض به یک سند دیگر در یک گروه tabbed، هنگام کشیدن یک انتخاب، انتخاب را روی تب سند به مدت یک دقیقه بکشید.

 

 

صفحات Dock و undock

یک اسکله مجموعه‌ای از پانل‌ها یا گروه‌های تابلو است که به طور کلی در جهت گیری عمودی نمایش داده می‌شوند. panels و undock را با تکان دادن آن‌ها به داخل و خارج از یک اسکله جا به جا کنید.

 • برای معلق کردن یک تابلو، آن را با زبانه خود به اسکله، در بالا، پایین و یا بین صفحات دیگر بکشید.
 • برای بار کردن یک گروه تابلو، آن را با بار عنوان (نوار خالی جامد بالای زبانه) در جایگاه نگه دارید.
 • برای از بین بردن یک تابلو یا گروه تابلو، آن را از اسکله با زبانه یا نوار عنوان بیرون بکشید. شما می‌توانید آن را به اسکله دیگری بکشید و یا آن را آزاد کنید.

صفحه تازه‌تاسیس به اسکله جدید کشیده شد که نشان از رنگ عمودی آبی داشت.

 

panel که در جایگاه مخصوص خود قرار داشت

 

شما می‌توانید از پر کردن پانل‌ها از پر کردن تمام فضای در یک اسکله جلوگیری کنید. لبه پایینی لنگر را بالا بکشید تا دیگر لبه فضای کاری را نبیند.

 

پنل

وقتی پانل‌ها حرکت می‌کنید، مناطق رها شده آبی را می‌بینید، مناطقی که در آن می‌توانید تابلو را جابجا کنید. برای مثال، می‌توانید یک تابلو را در یک اسکله با کشیدن آن به ناحیه آبی باریک بالای و یا پایین‌تر از قسمت دیگری جابجا کنید. اگر به منطقه‌ای بروید که یک منطقه افت نیست، تابلو آزادانه در فضای کاری شناور می‌شود.

نکته: موقعیت موشی (به جای موقعیت تابلو) منطقه افت را فعال می‌کند، بنابراین اگر شما نمی‌توانید منطقه افت را ببینید، سعی کنید موش را به جایی که منطقه افت باید باشد بکشید.

 • برای تکان دادن یک تابلو، آن را با تب خود بکشید.
 • برای حرکت یک گروه تابلو، نوار عنوان را بکشید.

 

 

 

منطقه افت آبی باریک نشان می‌دهد که پنل رنگی در بالای گروه پانل Layers پهلو گرفته خواهد شد.

یک نوار عنوان B در ناحیه Drop

 

مهار فشار (ویندوز) یا فرمان (Mac OS) هنگام حرکت یک تابلو برای جلوگیری از اتصال آن. هنگام حرکت صفحه برای لغو عملیات، Esc را فشار دهید.

 

اضافه کردن و حذف پانل‌ها

اگر شما تمام پانل‌ها را از یک اسکله بیرون بکشید، اسکله ناپدید می‌شود. شما می‌توانید یک اسکله را با تکان دادن صفحات به سمت راست فضای کاری ایجاد کنید تا یک منطقه افت پیدا شود.

 • برای حذف یک تابلو، کلیک راست طراحی سیستم های تحت وب (ویندوز) یا کلیک - روی دکمه آن کلیک کرده و سپس بسته را انتخاب کرده، یا آن را از منوی پنجره باز کنید.
 • برای اضافه کردن یک تابلو، آن را از منوی پنجره انتخاب کنید و در ه طراحی سیستم های تحت وب ر جایی که می‌خواهید لنگر بیندازید.

طراحی سیستم های تحت وب

گروه پنل Manipulate طراحی سیستم های تحت وب 

 • برای تکان دادن یک تابلو به یک گروه، زبانه صفحه را به طراحی سیستم های تحت وب منطقه آبی پررنگ در گروه بکشید.

اضافه کردن یک تابلو به یک گروه تابلو

 

 • برای بازآرایی صفحات در یک گروه، زبانه صفحه را به مکان جدیدی در گروه بکشید.
 • برای برداشتن یک تابلو از یک گروه به گونه‌ای که به طور آزادانه شناور شود، پانل را با تب خود بیرون از گروه بکشید.
 • برای حرکت یک گروه، نوار عنوان (ناحیه بالای زبانه) را بکشید.

 

تابلوهای شناور پشته

وقتی یک پانل را از جایگاه خود بیرون می‌کنید، اما نه در یک منطقه افت، این تابلو آزادانه روی آب شناور می‌شود. پانل شناور به شما اجازه می‌دهد که آن را در هر جایی در فضای کاری قرار دهید. شما می‌توانید پنل‌های شناور و یا گروه‌های تابلو را به گونه‌ای جابجا کنید که به عنوان یک واحد وقتی بالاترین بار عنوان را بکشید، حرکت می‌کنند.

 

 

 

تابلوهای سوار بر شناور آزاد

 

 • برای پشته کردن پنل‌های شناور، یک پانل را با زبانه خود به ناحیه قطره در پایین پانل دیگری بکشید.
 • برای تغییر سفارش انباشت، یک پانل را بالا یا پایین بکشید.

توجه داشته باشید: مراقب باشید که زبانه را بر روی منطقه افت باریک بین پانل‌ها، به جای منطقه افت وسیع در یک نوار عنوان، آزاد کنید.

 • برای برداشتن یک تابلو یا یک گروه از پشته، به طوری که به تنهایی شناور می‌شود، آن را با زبانه یا نوار عنوان بیرون می‌کشد.

 

تغییر اندازه پنل

 • برای به حداقل رساندن یا به حداکثر رساندن یک تابلو، گروه پنل، یا پشته پانل، دوبار کلیک کنید. همچنین می‌توانید روی ناحیه تب (فضای خالی کنار زبانه) دوبار کلیک کنید.
 • برای اندازه کردن یک تابلو، هر کدام از قسمت‌های تابلو را بکشید. برخی از پانل‌ها مثل پنل رنگی را نمیتوان‌ با کشیده شدن به حساب آورد.

 

جمع کردن و گسترش شمایل‌های تابلو

شما می‌توانید صفحات را برای کاهش درهم‌ریختگی در فضای کاری خراب کنید. در برخی موارد، پانل‌ها در فضای کاری پیش‌فرض از هم جدا شده‌اند.

قسمت‌های تابلو به روی شمایل می‌ریختند.

 

پانل‌ها از شمایل به هم می‌رسیدند،

 طراحی سیستم های تحت وب 

 • برای فروپاشی یا گسترش طراحی سیستم های تحت وب همه آیکون پانل در یک ستون، بر روی دو تیر در بالای اسکله کلیک کنید.
 • برای توسعه یک آیکون واحد، روی آن کلیک کنید. طراحی سیستم های تحت وب 

طراحی سیستم های تحت وب

طراحی سیستم های تحت وب

 • برای تغییر اندازه شمایل طراحی سیستم های تحت وب تابلو به طوری که شما فقط شمایل‌ها را ببینید (و نه برچسب‌ها)، عرض بندرگاه را تنظیم کنید تا اینکه متن ناپدید شود. برای نمایش دوباره متن شمایل، اسکله را بازتر کنید.
 • برای فروپاشی یک صفحه گسترده به سمت آیکون خود، طراحی سیستم های تحت وب روی تب، آیکون آن، یا تیر دو گانه در نوار عنوان تابلو کلیک کنید.

برای اضافه کردن یک تابلو شناور

/ 0 نظر / 4 بازدید